2012 Yılbaşı Dekorasyonunuz Burada

Yılbaşında evinin sıcaklığında oturmayı sevenler için evinizi heyecanlı bir mekana çevirmenin sırları geliyor. Yılbaşına uygun hazırlanan bu dekorasyonlarla evinizin huzuru ve yılbaşının eğlencesi birleşecek. Nasıl yaparım diyenler, bu makalemiz de sizler için:

2012 Yılbaşı Dekorasyonunuz Burada

Yılbaşının vazgeçilmezi olan çam ağacını yanıp sönen renkli ışıklarla ve cıvıl cıvıl renkli toplarla süsleyerek mekanınızda hoş ambiyans yaratabilirsiniz. Büyük çam ağaçlarından hoşlanmayanlar için ise metal veya değişik malzemelerden yapılmış çamlarla evinize renk katabilirler. Evinizin her köşesini renkli mumlar ve ışıltılı toplarla süsleyebilirsiniz. Evinizde yılbaşı için yapacağınız ufak tefek detaylar sizin sitilinizi belirleyecektir.
Sofralara gelindiğinde ise masalar itina ve özenle hazırlanmalıdır. Sofrada kullanacağınız aksesuarlar ve objeler uyum içerisinde olmalıdır. Masanızda kullanacağınız renkler alışılmışın dışında pastel tonlarında da olabilir. Masanın tabii ki olmazsa olmazı mumları eksik etmemeliyiz. Böylece sofranız daha ışıltılı ve neşeli olacaktır. Yeni yılda özel olarak tasarlanmış çam kozalı peçete halkaları ile sevdiklerinize hoş bir sürpriz yapabilirsiniz. Tabi ki unutmamanız gereken en önemli detaylardan biride sevdiklerinize aldığınız hediyeler…

Diğer Konular

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir