Fayans Arasındaki Kirlerden Nasıl Kurtuluruz

Bayanların en büyük derdi can sıkıcı kirlerdir. Her evin bir bölümünde fayans bulunduğu düşünülürse fayans arası kirlerden de her bayanın muzdarip olduğu kesin. Malum ülkemizin suları kireçli bu kirler bizi usandırmadan yeni bir ürünü tanımakta fayda var.

Fayans Arasındaki Kirlerden Nasıl Kurtuluruz

Bu ürün ile fayans aralarındaki kirlerden kurtulabileceksiniz. Ürünün beyaz , bej ve gri olmak üzere 3 tane ayrı renk seçeneği var. Bu ürünü TEKZEN‘de 8,99 TL’ye satın alabilirsiniz.
Herkesin denediği bir yöntemdir sanırım, çamaşır suyu… bence iğrenç ve sonuç alınamayan, seramiklerimizi yıpratan bir sistemdir. zehirlenme ihtimaliniz çok yüksektir…
İkinci yöntem : Porçöz ve Yağçöz gibi ürünler dökerek zaten mahfolmuş derz aralarımız eritmek…
Bırakın bunları.. ne kendinize eziyet edin, ne de bütçenize, inanın bu yöntemlere harcadığınız para, yeni bir seramik döşemesi için harcayacağınız maliyet kadar tutmaz. O halde bu derz kirinden nasıl kurtulacağız ?…
Piyasada sadece bu amaçla üretilmiş bazı derz temizleyici markalar var. Mesela DR. Clean Derz Dolgu Temizleyici, sadece bu iş için üretilmiş. Yapmanız gereken sadece derz aralarına döküp 5 dakika beklemek. Sonra herhangi bir bezle silerek eski haline dönen seramiklerinizi seyretmek.

Diğer Konular

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir