İnternetin Sosyal Sorumlusu Laktoz.Net

İnternet ortamında her geçen gün farklı bloglar boy gösteriyor. Yeni nesil internette boy ölçüşür oldu adeta. Yeni bir dünya, farklı bir ortam.. Sosyalleşmenin adı da değişti internet sayesinde.. Şu ara göze çarpan bir bir sayfadan bahsetmek istiyorum sizlere belkide duymuşsunuzdur Laktoz.net..

laktozLaktoz.net geniş içerik arşivi, özgün yazıları ve kendine has tasarımıyla diğer benzeri sayfalardan kendini ayırıyor. 1. dönümünde birbirinden güzel yarışmalar düzenleyerek takipçilerini sevinderen sayfa sadece bununla kalmayarak sosyal sorumluk adına da bir çok atılımda bulundu. Site içerisinde hemen her köşede sosyal sorumluluk adına bilgi ve makalelere yer veren sayfa bu yönüyle de kendinden söz ettiriyor. Yaklaşık 14 aydır yayında olan sayfanın her geçen gün kendini geliştirdiğine şahit oluyoruz..

Siteyi birazda içerikleriyle inceleyelim; Site içerisinde hemen her konudan yazıya rastlamanız mümkün geniş bir yelpazeye sahip özgün yazılar halinde girilen konular arasında pes 2010 türkçe spiker konusu en çok revaçta olan konular arasında şu ara peşinden ise sanalika hileleri geliyor.. Sayfayı birde siz inceleyin sizin yorumlarınız ne olacak bakalım…

Diğer Konular

  • Benzer Yazı Yok

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir