Kıyafet Tasarımı için program

Abiyeler, Moda kıyafetler, değişik giyim modelleri hayal gücünüz ölçüsünde çeşitlenen kıyafet modellerini tasarlarmak için güzel bir program paylaşmak istiyorum. Bu program sayesinde kolay ve pratik tasarımlar yapabilecek ve hayalinizdeki elbiseyi ortaya çıkabileceksiniz.

Arkadaşlar ilgili sayfamızı tekrardan güncelliyorum. Daha önceki vermiş olduğumuz linkten çok şikayet eden ve programı çalıştırmak isteyen arkadaşlardan şikayetler gelince link kaldırılmıştı. Şimdi biraz daha alternatif programları derleyip size sunacağım. İlgili programların öncelikle videolarını paylaşacak neler yapıldığını göstermeye çalışacağım. Daha sonra linkleri paylaşacağım. Yalnız şunu bilmelisiniz legal olarak sadece programların demolarını kullanabilirsiniz.

3D Clothes Making – 3 boyut elbise tasarımı için program

Interactive 3D clothing design – İnteraktif 3 boyutlu elbise tasarım programı

Audaces IDEA – Farklı Bir Elbise Tasarım Programı 2d

paylaşımlar devam edecektir.

Diğer Konular

67 yorum

 1. özge

  bende bunu arıyorrdumda nasıl kullanılıyorki

 2. Selin

  ya lütfen nasıl kullanıldığını sesli veya yazılı olarak anlatan bir video koyar mısınız ve bunu bölüm bölümde yaparsanız bizim için daha iyi olur 🙂

 3. Selin

  şimdi dikkatimi çekti bence tam olarak kullanmasını bilmeyenler indirmesin video ta 2008 de yayınlanmış yani eski bir program vede adminler sorularınıza veya önerilerinize hiç cevap vermiyor gereksiz bir site

 4. ayşe

  yaa indirdim ama bişey yapamıyorum nasıl tasarım yapcazz

 5. ferhat

  bu programın indirme linki nerede bulamadım bu konuda yardımcı olmanızı rica ederim.

 6. ecenaz

  yaaa ben daha küçüğüm ama ilerde moda tasarımcısı olcam bunu indircem ama paralımı korkuyorum annem bana kızar diye

 7. melis

  ** link koymuyo gelmiş burda sevgili arkadaşlar size çok güzel program hazırladım diyo he amk he ! boş insan linkini de koysana !

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir