Tıkanan Lavabolar için Şeffaf Sifon

Tıkanmış olan bir lavabo kadar can sıkan ne olabilir ki? Hele bir de ne yaparsam yapayım açılmıyor diyorsanız başınız derttedir. Peki bu soruna kökten çözüm getirmeye ne dersiniz? Evet, doğru duydunuz lavabo tıkanmasına kesin çözüm olacak bir tasarımla karşınızdayız.

Tıkanan Lavabolar için Şeffaf Sifon

Lavabolardaki en büyük problem haznelerinin dolmasıyla tıkanmalar yaşanmasıdır. PermaFLOW firması yeni nesil şeffaf sifonu ile bu dertten kurtarıyor.
Lavabolarda haznelerin olması sizi bir çok dertten kurtarır. Lavaboya yanlışlıkla düşürdüğünüz yüzük gibi değerli nesnelerinizin gidere gitmemeden yakalanmasını sağlar. Gider ile arasında bir miktar su olduğundan lavabodan kötü kokuların yayılmasını engeller. İçeri düşen büyük parçacıkları eleyerek giderlerin tıkanmasını dolayısıyla da oluşabilecek büyük masrafları önceden engeller.
Bu kadar iyi yanı olmasına rağmen bu hazneleri temizlemek başlı başına bir derttir. Bu sifon ise bu işi ufak bir hareket ile yapmanızı sağlıyor. Tamamen şeffaf olarak tasarlanmış ve üzerinde dönen bir mekanizması olan sifonun tıkanmış olduğunu rahatlıkla görebiliyorsunuz. Tek yapmanız gereken üzerindeki kolu biraz çevirmek.

Diğer Konular

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir